Finanční analytici

Kontakty
zaměstnavatel: MSD Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 50000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Miech Radim, e-mail: Radim.Miech@ibs-sro.com

- Požadujeme minimálně 2 roky praxe v oddělení financí nebo dodavatelského řetězce nadnárodní společnosti.
- Zkušenosti s řízením objednávek jsou žádoucí

Jazykové požadavky :

- Požaduje se znalost anglického jazyka (slovem i písmem).
- Požaduje se znalost němčiny (slovem i písmem).
- Zadává a generuje prodejní objednávky do systému.
- Zajišťuje včasné a užitečné aktualizace objednávek pro zákazníky.
- Požaduje vytvoření a údržbu základních údajů o zákaznících.
- Spolupracuje - včetně zasílání zpráv, reportů, následných opatření a dalších činností - s oddělením vývoje prodejních kanálů a dodavatelským řetězcem, aby zvládl různé situace v oblasti dodávek.
- Spolupracuje s pracovníky v kanceláři a v terénu po telefonu, poskytuje specializovanou a profesionální zákaznickou podporu a podporu prodeje.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní pracovníci v pekařství - Výroba a provoz

Vlastenka Dipl. ecc, e-mail: burekpitecz@gmail.com Znalost srbského jazyka výhodou
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakt: Shafar Yaroslav, tel.: +420602447852, e-mail: daboss.info@email.cz
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Denis Teterin, tel.: +420 775 322 222, e-mail: vvppslavk@gmail.com PRVOTNĚ VOLAT 10-11h.
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Kontakt: Polák Jaroslav, e-mail: sitrsrovary@gmail.com
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

EMRAH FIRAT, tel.: +420 776 638 934
Praha

Miech Radim, e-mail: Radim.Miech@ibs-sro.com Požadujeme minimálně 2 roky praxe v oddělení financí ...
Praha

volná místa Praha