Kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: USSPA Menu, s.r.o.
pracoviště: Dolní Dobrouč 384, 56102
mzda: od 23500 do 25000
Popis pozice
Nabízíme: příspěvek na stravování
Kontakt: e-mailem

Volná místa v okolí Dolní Dobrouč

MECHANIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce: servis a montáž výtahů Vzdělání ve strojírenském nebo elektro oboru, pečlivost ...

POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI (M/Ž)

Výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: Wu Lingzhi, e-mailem sekretariat@ctca.cz

Pracovník/nice ostrahy / strážný/á

Do příjemného kolektivu na moderním pracovišti v Dolní Dobrouči, přijmeme uchazeče o pracovní ...

VÝZKUMNÝ/Á PRACOVNÍK/NICE

POŽADUEJEME: uchazeč musí mít dosažené vysokoškolské vzdělání 2.stupně KONTAKT: email

POMOCNÝ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE

POŽADUJEME: výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: e-mailem p. Gao Hulian - sekretariat@ctca.cz

POMOCNÝ/Á MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE

NABÍZÍME : příspěvek na stravování KONTAKT: e-mailem iva.sodomkova@usspa.cz

volná místa Dolní Dobrouč