Pracovník/nice ostrahy / strážný/á

Kontakty
zaměstnavatel: Hlídací a úklidová agentura s.r.o.
pracoviště: Dolní Dobrouč 401, 56102
mzda: od 19500
Popis pozice
Do příjemného kolektivu na moderním pracovišti v Dolní Dobrouči, přijmeme uchazeče o pracovní pozici: "Pracovník ostrahy/strážný"

Pracovní doba:
Denní směna od 6:00 - 18:00
18:00 - 06:00
Požadavky:
- Znalost práce na PC
- Ochota učit se novým věcem
- Certifikát strážného výhodou (po zaučení zajistíme školení na naše náklady)
- Práce vhodná pro osoby se zdravotním znevýhodněním, invalidní důchodce.

Nabízíme:
- Pohyblivá složka mzdy, příplatky
- Služební výstroj
- Prací prášek
- Profesionální zaškolení

Prosíme uchazeče, aby nechodili na pracoviště a nejdříve kontaktovali zaměstnavatele na emailu hulkova@vidocq.cz nebo dlouhy@vidocq.cz nebo na telefonu +420 602 134 283 nebo +420 721 503 674, bude domluven pohovor.

Volná místa v okolí Dolní Dobrouč

POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI (M/Ž)

Výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: Wu Lingzhi, e-mailem sekretariat@ctca.cz

VÝZKUMNÝ/Á PRACOVNÍK/NICE

POŽADUEJEME: uchazeč musí mít dosažené vysokoškolské vzdělání 2.stupně KONTAKT: email

POMOCNÝ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE

POŽADUJEME: výhodou znalost čínského jazyka KONTAKT: e-mailem p. Gao Hulian - sekretariat@ctca.cz

POMOCNÝ/Á MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE

NABÍZÍME : příspěvek na stravování KONTAKT: e-mailem iva.sodomkova@usspa.cz

KONTAKT: telefonicky nebo email

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ

volná místa Dolní Dobrouč