Operátor/ka v elektronice - balení

Kontakty
zaměstnavatel: APAG Elektronik s.r.o.
pracoviště: U Panasonicu 396, 53006
mzda: od 28000 do 31500
Popis pozice
Co bude náplní Vaší práce?
- práce v nepřetržitém provozu (12hodinové směny krátký/dlouhý týden),
- práce v systému IFS a iTac,
- příprava a balení hotových modulů k expedici dle předpisů společnosti,
- odpovědnost za pořádek na pracovišti,
- dodržování pravidel ochrany ESD, BOZP a PO,
- kontrola správnosti počtu ks v balení, druhu balení a neporušení po zabalení,
- práce ve vnitřních prostorech.
Co od Vás očekáváme?
- odborná praxe na obdobné pozici výhodou,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost.
Co Vám můžeme nabídnout?
- zaměstnání ve stabilní společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl,
- práci v čistém, bezprašném a nerizikovém prostředí,
- výkonnostní, docházkové, jubilejní a další odměny,
- příspěvek na stravování ve formě eStravenek,
- eBenefity moderní zaměstnanecká cafeterie (až 12 000,- Kč ročně)
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Pardubice

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Jedná se o pomocné, výkopové práce na stavbě. Práce venku. Fyzicky náročnější - vhodnější spíše pro ...
Pardubice

Řidiči MKD

Náplň práce: řízení motorového vozidla nad 3,5 t, manipulace s nákladem První kontakt telefonicky

Obsluha starionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Třídění odpadků - karton a plast První kontakt e-mailem

Operátor/ka v elektronice

Co bude náplní vaší práce: - jednoduché montážní práce, kontrola a testování desek plošných spojů - ...

Jedná se o pomocné, výkopové práce na stavbě Pracovní doba 6.00 - 14.30 První kontakt e-mailem
Pardubice

Pomocní manipulační pracovníci

Pomocné a manupulační práce v autoservisu. První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Pardubice

volná místa Pardubice