Prodavač/prodavačka

Kontakty
zaměstnavatel: Ladislav Frídel - pekařství
pracoviště: Raisova 89, 33701
mzda: od 127
Popis pozice
Požadujeme: praxe výhodou, není podmínkou, komunikativnost, vstřícnost, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Životopis zašlete na email: pekarna.fridel@seznam.cz

Volná místa v okolí Rokycany

Kuchař/ka

Požadujeme praxi min. 2 roky v indické - nepálské kuchyni - nutná znalost indické kuchyně a koření.
Rokycany

Konzultant/ka prodejny O2

Máš doma televizi? Používáš chytrý telefon? Datuješ? Pokud je pro tebe tohle nezbytné, tak už víš, ...

Pomocník oddělení lepení (výroba krabiček na léky) - BALIČKA (Copasafe)

Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti § 16 odst. 3) ZP Pracovní náplň: ...

Obsluha CNC laseru

Kontakt možný osobně po telefonické domluvě na pracovišti Osek 444, Osek u Rokycany

Svářeč

Obsluha ohraňovacího lisu

volná místa Rokycany