Pomocník oddělení lepení (výroba krabiček na léky) - BALIČKA (Copasafe)

Kontakty
zaměstnavatel: Rondo obaly s.r.o.
pracoviště: Zemská 230, 33701
mzda: od 26000 do 28000
Popis pozice
Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti
§ 16 odst. 3) ZP
Pracovní náplň: obsluha zařízení pro balení, kontrola shody zakládacího artiklu s etiketou, zodpovědnost za výsledný produkt, správné označení balení etiketou příslušného produkt/zákazníka
Požadujeme: zkušenosti z výroby výhodou, ochota pracovat na směny, řidičské oprávnění na VZV výhodou . Osobní předpoklady: týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, zručnost
Nabízíme: práce v čistém prostředí s celoročně stabilní teplotou, zázemí perspektivní mezinárodní farmaceutické společnosti, firemní akce

Volná místa v okolí Rokycany

Obsluha ohraňovacího lisu

Svářeč

Obsluha CNC laseru

Kontakt možný osobně po telefonické domluvě na pracovišti Osek 444, Osek u Rokycany

Opravář zemědělských strojů

Požadujeme zodpovědnost, manuální zručnost, pracovitost, praxe v oboru vítána, výhodou ŘP sk. T

Servisní mechanik

Mechanik zemědělské a stavební techniky u autorizovaného servisu Požadujeme: min. vyučení (může ...

Truhlář

Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučení v oboru, praxe nutná Nabízíme: výkonnostní prémie

volná místa Rokycany