Security Operations Analyst

Kontakty
zaměstnavatel: Accenture Services, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 50000
Popis pozice
KONTAKT : Koubkova Barbora, e-mail: barbora.koubkova@accenture.com

Osobní schůzka pouze po předchozí domluvě.

Název pozice v pracovní smlouvě: Security Operations Analyst.

Znalost angličtiny. Bakalářské vzdělání v oboru elektronika a komunikace (Communication technology Engineering) nebo v příbuzném technickém oboru. Certifikáty výhodou: Cyber threat intelligence, Practical ethical hacking, Coursera - information systems auditing, controls and assurance, ISO / IEC 27001

Poznámka: Pokud po úspěšném absolvování vstupní lékařské prohlídky bude zaměstnanec uznám schopným 3směnného provozu, bude jeho plný pracovní úvazek změněn na 37,5 hod/týdně a tato skutečnost bude ošetřena dodatkem pracovní smlouvy. Pokud zaměstnanec nebude při vstupní lékařské prohlídce uznán schopným 3směnného provozu, zůstane jeho pracovní úvazek plný 40 hod/týdně a pracovat bude v 1směnném provozu.

Volná místa v okolí Praha

Řidiči

Kontakt: MAMMADLI Sardar, tel.: 774162227 Řidičský průkaz B.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Dmytro Mandzyuk, tel.: 774919900
Praha

Baristé

MILENA MIHAJLOVIĆ, tel.: 722 940 591
Praha

Obchodní zástupce/Sales Manager

KONTAKT : KIRILL SHAMANIN, tel.: 777 559 805, e-mail: kirill@immerly.com
Praha

Všeobecná sestra

KONTAKT : Sabina Petrtýlová, tel.: +420 724 870 450, e-mail: sabina.petrtylova@nemocnicebubenec.cz
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154, e-mail: belozerova@seznam.cz Požadavky: ...
Praha

volná místa Praha