Řidiči tahačů

Kontakty
zaměstnavatel: uthoos s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 21300
Popis pozice
Goran Gacov, tel.: 777324083, e-mail: uthoos@email.cz
Jsme malá rodinná firma, hledáme řidiče kamionů, požadujeme řidičský průkaz skupiny C a CE, praxe min
5 let podmínkou, pracovní cesty po EU (kamiony značky MAN, VOLVO, DAF). Výhodou znalost
makedonštiny, němčiny a angličtiny. Pracovní doba dle plánu (cca 20 dní v měsíci).
Zaměstnanecké
výhody4):
K měsíčnímu platu a dietám náleží také osobní ohodnocení

Volná místa v okolí Praha

Stavební montéři

Perig Ivan, tel.: +420 792 556 606 úterý a čtvrtek od 15:00 do 17:00, e-mail: ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Lavryshyn, tel.: 774535444
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Praha

Uklízeči

Kontakt Předem tel. Jamalov Murodjon, tel.: 777 320 403, , nepravidelně rozložená pracovní doba ...
Praha

předem tel.kontakt Dombrova, tel.: 776123626
Praha

volná místa Praha