Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Golden work s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 21500
Popis pozice

Volná místa v okolí Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Kontakt: Roilean Alexandru, tel.: 778410928, e-mail: a.roilean@vjmfrigotrans.cz Zájemce musí mít ...
Praha

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Kontakt: Loužecký Martin, e-mail: martin.louzecky@bonidee.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kovtan Oksana, e-mail: baj.universal.tolja@gmail.com
Praha

Manažer/ka prodeje

Babich Dmitri, e-mail: dmitri@knfmarble.com Hledáme obchodního manažera pro náš nový showroom a ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Xu Qian, tel.: 602 236 887 Jedná se o práci v cateringu. Požadujeme znalost tradiční čínské ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : MYKOLA MOVCHAN, e-mail: profidrevo@seznam.cz
Praha

volná místa Praha