Nákupčí

Kontakty
zaměstnavatel: Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 95000
Popis pozice
Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Znalost anglického a portugalského jazyka výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

e-mail: vitaliiarudchenko@gmail.com
Praha

Senior Director, General Counsel, REEMEA

Kontakt: Wurmová Petra, e-mail: VM@relo4you.cz - Výborné komunikační a organizační dovednosti - ...
Praha

Kovtan Oksana, e-mail: baj.universal.tolja@gmail.com
Praha

Nákupčí

Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Znalost anglického a portugalského ...
Praha

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů (Rewards Manager)

Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčí výhodou
Praha

Vývojáři softwaru

Pozice Member of technical staff_Vývojář softwaru. Zkušenosti s vytvářením rozsáhlých podnikových ...
Praha

volná místa Praha