Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Pure Storage Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 150000
Popis pozice
Pozice Member of technical staff_Vývojář softwaru. Zkušenosti s vytvářením rozsáhlých podnikových aplikací s grafickým uživatelským rozhraním; zkušenosti s vývojem webových aplikací v celém životním cyklu; zkušenosti s nástroji pro správu balíčků v jazyce JavaScript (NodeJs, NPM, yarn); zkušenosti s frontendovými webovými frameworky (Angular, React, Vue atd.). zkušenosti s frontendovými testovacími frameworky (Cypress, Playwright, StoryBook),zkušenosti s HTML/CSS/LESS/SAAS, včetně konceptů jako rozvržení, specifičnost, kompatibilita s různými prohlížeči a přístupnost; provádění softwarové analýzy, včetně požadavků, revize softwaru, systémových rizik, výkonu a spolehlivosti. Zkušenosti s nástroji Spring/Springboot a nástroji pro sestavování projektů v jazyce Java, jako je například Maven, výhodou; zkušenosti s vývojem rozhraní RESTful výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

předem tel. kontakt Shorban, tel.: 6008882293 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba , jazyková ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

předem tel. Dombrova, tel.: 776123626
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

BEDEY, e-mail: lubensky8@gmail.com
Praha

Pomocní pracovníci ve výrobě

Mirošničenko, tel.: 727877484
Praha

Kadeřníci

Kontakt: ZAEVA Inna, tel.: +420 721 646 595 (po-pá 9-18), e-mail: info@sbstravel.eu Rychle ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : MYKOLA MOVCHAN, e-mail: profidrevo@seznam.cz
Praha

volná místa Praha