Zdravotní laborant/ka, Asistent/ka ochrany a podpory veřejného zdraví

Kontakty
zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
pracoviště: Jasmínová 2905, 10600
mzda: od 28000 do 45000
Popis pozice
KONTAKT : e-mail: volnamista@zuusti.cz

Náplň práce:

Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)
Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů
Poradenská a konzultační činnost

Požadujeme:

SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví
VŠ přírodovědného zaměření + akreditovaný kvalifikační kurz
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví - vítána
Dobrá znalost práce na PC
Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost
Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Místo výkonu práce - Jasmínova 2905/ 37, Praha 10

Nabízíme:

Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 3 sick day
Stravenkový paušál

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál.

Volná místa v okolí Žernov

Číšníci a servírky

Jie Xu, tel.: 606 330 206

Produktový manažer/ka

Přidejte se k Nám jako Produktový Manažer Dřevomateriálu v České Rodinné Firmě! Co od vás ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: Gaoyang Zhu, e-mail: listarcz@hotmail.com

Zástupce/kyně vedoucího provozu

1. kontakt e-mailem: Barták Adam, e-mail: adam.bartak@bohoco.cz Požadavky: zkušenost s rezervačním ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: Rotaru Pavel, e-mail: exellents@seznam.cz Plynulá znalost rumunštiny, zkušenosti s ...

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

kontakt tel. 608 160 670

volná místa Žernov