Recepční (m,ž)

Kontakty
zaměstnavatel: INSULO s.r.o.
pracoviště: Ostrov 12, 40336
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
Rádi bychom vám nabídli volnou pracovní pozici recepční v oceňovaném hotelu Ostrov, umístěného v krásné přírodě Tiských stěn.

Nabízíme: práci v mladém kolektivu v zázemí zavedeném a oceňovaném hotelu. Čeká Vás zajímavá práce recepční (check-in, check-out, péče o hosty, práce s PC). Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, bezúhonnost, flexibilitu. Nadstandardní ohodnocení, placené přesčasy, motivační prémie ve formě bonusů z prodaných položek, pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce, podnikové stravování, možnost přespání. Po zapracování zvláštní prémie.
Směny krátký týden/dlouhý týden, nástup možný od: dle domluvy

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím životopis emailem: recepce@hotelostrov.com

Těšíme se na spolupráci.

Volná místa v okolí Tisá

Kuchař / Kuchařka

Rádi bychom vám nabídli volnou pracovní pozici v zavedené oceňované restauraci hotelu Ostrov, ...

Číšník / Servírka

Číšníci a servírky

Řidič, automechanik, strojník, vazač, údržbář (m,ž)

podm. ŘP sk C, profesní průkaz řidiče, karta do dig. tachografu kontakt- telefonicky

Kuchař ve školní jídelně (m,ž)

Kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00-12:00

Údržba majetku (m,ž)

Údržba bytového fondu, místních komunikací, veřejné zeleně. Oprava a údržba svěřené techniky, ŘP ...

volná místa Tisá