Kuchař ve školní jídelně (m,ž)

zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
pracoviště: Petrovice 5, 40337
mzda: od 20000 do 25000
Popis pozice
Kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00-12:00

Volná místa v okolí Petrovice

Údržba majetku (m,ž)

Údržba bytového fondu, místních komunikací, veřejné zeleně. Oprava a údržba svěřené techniky, ŘP ...

Prodavač/ka

Požadujeme: znalost Vietnamského jazyka výhodou. Kontakt: osobně každou středu od 11:00 do 13:00 ...

Prodavač

Požadavky: komunikativnost, znalost vietnamštiny výhodou Kontakt: na uvedený e-mail

Kuchař/ka

Náplň práce: příprava české kuchyně Kontakt: e-mailem, telefonicky

Doplňovač zboží

Fyzicky náročná práce, nošení vod a jiného těžkého zboží a přepravek. Otevírací doba: 6:00 - ...

Číšník - servírka

Požadujeme: částečnou znalost NJ, spolehlivost. Kontakt: telefonicky dopoledne.

volná místa Petrovice