Control Room Operator

Kontakty
zaměstnavatel: Overhaul Czechia s.r.o.
pracoviště: Evropská 2590, 16000, https://over-haul.com/
mzda: od 45000 do 50000
Popis pozice
Operators also serve as key direct customer support team members by communicating with customers and their transportation vendors to facilitate excellent customer experiences and mitigate risk to critical commodities that move through the supply chain.

Volná místa v okolí Praha 6

Pomocní skladníci

Kontakt: Matiko Oksana, tel.: 777 948 350 (St. 9.00 -16.00), e-mail: ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

HALYNA STRÁNÍKOVÁ, tel.: 776 140 883 (9:00 - 17:00 hod.), e-mail: amitech@outlook.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Bucháček Daniel, e-mail: raketou.brevnov@gmail.com

Podnikoví právníci

Kontakt: Krobová Michaela, e-mail: michaela.krobova@cerhahempel.cz Požadavky na uchazeče o ...

Kontakt: Matiko Oksana, e-mail: ucetni.fusion@seznam.cz

Clinical Trainer

Kontakt: Svobodová Mirka, e-mail: svobodovam@btlnet.com Upřesňující informace: Provide product and ...

volná místa Praha 6