Pomocní skladníci

Kontakty
zaměstnavatel: Fusion Temple s.r.o.
pracoviště: U Prioru 884, 16100
mzda: od 24000
Popis pozice
Kontakt: Matiko Oksana, tel.: 777 948 350 (St. 9.00 -16.00), e-mail: Anton.teri.personalwork@gmail.com

Volná místa v okolí Praha 6

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

HALYNA STRÁNÍKOVÁ, tel.: 776 140 883 (9:00 - 17:00 hod.), e-mail: amitech@outlook.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Bucháček Daniel, e-mail: raketou.brevnov@gmail.com

Podnikoví právníci

Kontakt: Krobová Michaela, e-mail: michaela.krobova@cerhahempel.cz Požadavky na uchazeče o ...

Kontakt: Matiko Oksana, e-mail: ucetni.fusion@seznam.cz

Odborní asistenti v administrativě

Kontakt: DAVID THOMAS STEINER Mag. (FH), e-mail: office@drsteiner.cz Znalost angličtiny nutná, ...

Clinical Trainer

Kontakt: Svobodová Mirka, e-mail: svobodovam@btlnet.com Upřesňující informace: Provide product and ...

volná místa Praha 6