Uklizeči, pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: PZ Trade s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Eliášová Lucie, e-mail: eliasova@michovsky.eu

Dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, výpis z RT, požadujeme dobrou znalost
angličtiny - slovem i písmem, filipínština výhodou

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

1. kontakt e-mailem: Igumnović Iva, e-mail: iva@onetwo.biz Znalost anglického a srbského jazyka ...
Praha

Vývojáři softwaru

Julie Rjazanova, e-mail: jrjazanova@deloittece.com Předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 ...
Praha

Hlavní Technologický Ředitel (CTO) s Specializací na Cloudové Technologie a Síťo

Richtrová Kristýna, e-mail: kristyna@immigreat.cz Požadujeme znalosti a zkušenosti s kontrolou ...
Praha

Prodavači v prodejnách

své životipisy zasílejte e-mail: sheikhulalamcz@gmail.com
Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

YVETA KOLSKÁ, tel.: 605222166, e-mail: yveta.novakova71@gmail.com Řidičský průkaz C podmínkou
Praha

Pomocné práce na stavbě

Iurii Lemak, tel.: 608 522 403, e-mail: msg.info@seznam.cz
Praha

volná místa Praha