Hlavní Technologický Ředitel (CTO) s Specializací na Cloudové Technologie a Síťo

Kontakty
zaměstnavatel: ALEF spol. s r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
Richtrová Kristýna, e-mail: kristyna@immigreat.cz
Požadujeme znalosti a zkušenosti s kontrolou nákladů, optimalizací zdrojů a nasazením a správou Kubernetes infrastruktury, spolu s rozsáhlými zkušenostmi v síťovém inženýrství a automatizaci infrastruktury, s konfigurací site-to-site VPNs, včetně protokolů IPSec a IKE, a s ovládáním síťových směrovacích protokolů OSPF, RIP a BGP.
Požadujeme angličtinu na vysoké úrovni slovem i písmem.

Volná místa v okolí Praha

Prodavači v prodejnách

své životipisy zasílejte e-mail: sheikhulalamcz@gmail.com
Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

YVETA KOLSKÁ, tel.: 605222166, e-mail: yveta.novakova71@gmail.com Řidičský průkaz C podmínkou
Praha

STAVEBNÍ DĚLNÍK

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Aneta Andrle, e-mail: info@ucetnina1.cz Práce o víkendech a svátcích, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

1. kontakt e-mailem: Mykola Kravets, tel.: +420 774 138 932 Ochota, spolehlivost, zdravotní ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kropáček Pavel, tel.: 773 731 502, e-mail: technickasprava@sikro.cz
Praha

Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Hudyma Ivan, tel.: 603 207 820, e-mail: gudyma@volny.cz
Praha

volná místa Praha