Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Kontakty
zaměstnavatel: Ivan Hudyma
pracoviště: Praha
mzda: od 22700
Popis pozice
Hudyma Ivan, tel.: 603 207 820, e-mail: gudyma@volny.cz

Volná místa v okolí Praha

Kvalifikovaní pracovníci pro pěstění a ošetřování lesa

Praha

Specialisté pro styk s veřejností

Ledbová Zuzana, e-mail: z_ledbova@wargaming.net Požadujeme znalost buď ukrajinského nebo ruského ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

KONTAKT : Evgeny V, tel.: +420 553 829 743, e-mail: gendercentercz@gmail.com Vysokoškolské ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pytjuk, tel.: 602270900
Praha

Zástupce generálního ředitele (Zástupce vedoucího odštěpného závodu)

Krčál Pavel, e-mail: pavel.krcal@bankofchina.com Náplň práce: 1. Řídí a kontroluje činnost ...
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

ROMAN ŠIMŮNEK, e-mail: custos.kontakt@seznam.cz
Praha

volná místa Praha