Research Scientist / Vědecký pracovník

Kontakty
zaměstnavatel: EquiLibre Technologies s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
FRUHBAUER, e-mail: fruhbauer@equilibretechnologies.com

EquiLibre Technologies provádí výzkum v oblasti game theory a reinforcement learning a hledá do svého týmu
novou kolegyni nebo nového kolegu s univerzitním vzděláním v oblasti umělé inteligence a se zkušenostmi s akademickým a aplikovaným výzkumem. Většina týmu dříve pracovala v research odděleních předních
světových firem a jsou držiteli Ph.D. v matematice nebo computer science.

Volná místa v okolí Praha

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Roda Michal, tel.: +420 773 764 557, e-mail: roda@uklid-namiru.cz Zajišťujeme komplexní úklid ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Myhkailo Nyskohuz, tel.: 777 272 982
Praha

Kadeřníci

Makovii Maryna, e-mail: fariangold@gmail.com
Praha

Kvalifikovaní pracovníci pro pěstění a ošetřování lesa

Hudyma Ivan, tel.: 603 207 820, e-mail: gudyma@volny.cz
Praha

Prodavači v prodejnách

Luopng Pavel, tel.: 602310700, e-mail: pavelluong@gmail.com
Praha

Kontakt: e-mail: mydelux@seznam.cz tel.: 776658242 10.00 - 14.00 §97d
Praha

volná místa Praha