Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: mydelux s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: e-mail: mydelux@seznam.cz
tel.: 776658242 10.00 - 14.00
§97d

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

KONTAKT : Evgeny V, tel.: +420 553 829 743, e-mail: gendercentercz@gmail.com Vysokoškolské ...
Praha

Zástupce generálního ředitele (Zástupce vedoucího odštěpného závodu)

Krčál Pavel, e-mail: pavel.krcal@bankofchina.com Náplň práce: 1. Řídí a kontroluje činnost ...
Praha

Odborní asistenti v administrativě

Kontakt: radek.luka@centrum.cz
Praha

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

KONTAKT : Snizhana Ivanenko, tel.: 722 069 111 - 9-11h
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

ROMAN ŠIMŮNEK, e-mail: custos.kontakt@seznam.cz
Praha

Vývojáři softwaru

Kontakt: Norkulova Anastasija, e-mail: Anastasija.Norkulova@exainfra.net Požadujeme bakalářské ...
Praha

volná místa Praha