Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Interoute Czech s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 100000
Popis pozice
Kontakt: Norkulova Anastasija, e-mail: Anastasija.Norkulova@exainfra.net

Požadujeme bakalářské vzdělání v oblasti elektrotechniky. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

KONTAKT : Snizhana Ivanenko, tel.: 722 069 111 - 9-11h
Praha

Prodavači v prodejnách

Luopng Pavel, tel.: 602310700, e-mail: pavelluong@gmail.com
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

MYKHAYLO CHYKALOVSKYY, e-mail: chykalonskyy18@seznam.cz
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Vlachová Lucie, e-mail: lucie@principio.cz Požadujeme středoškolské vzdělání nebo praxi na obdobné ...
Praha

lektor sportovních kroužků- učitel odborného výcviku

Rizak.o@rizak.cz ruština na úrovní rodilého mluvčího vzdělání v oboru "sportovní výchová" ...
Praha

Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání; předchozí pracovní zkušenost na obdobné pracovní pozici, ...
Praha

volná místa Praha