Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: IDEAL UK, družstvo
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
MYKHAYLO CHYKALOVSKYY, e-mail: chykalonskyy18@seznam.cz

Volná místa v okolí Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Hazdyk Petro, tel.: +420 774 811 115, e-mail: hazdasro@email.cz ruský nebo ukrajinský jazyk výhodou
Praha

Barista/ka trenér/ka

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Tatsiun Vasyl, e-mail: olesiaadamovich278@gmail.com
Praha

Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání; předchozí pracovní zkušenost na obdobné pracovní pozici, ...
Praha

Technický dozor investora

KONTAKT : ng. FRANTIŠEK MARTINEC, tel.: +420 773 488 880, e-mail: f.martinec@diomonta.com POHOVOR : ...
Praha

Stavební dělníci

Naděžda Budarina, e-mail: sekretariat@zestav.cz
Praha

volná místa Praha