vrátný/á

Kontakty
zaměstnavatel: M&M Object Security s.r.o.
pracoviště: Jesenice, Jesenice
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 9450
Popis pozice
-první kontakt se zaměstnavatelem: Andrea Vaněrová, Radka Slavíčková,605599732,personalmmsec@seznam.cz-prosíme zájemce, aby NECHODILI na pracoviště, první kontakt je NUTNÝ TELEFONICKY!!!!! (PO,ST,ČTPá 8-15 hod., ÚT8-13 hod.)
-přijmeme vrátné na částečný úvazek 4 hod./týden, fyzicky nenáročná práce, občasné obchůzky, místo je vyhrazené pro OZP
-požadavky:příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost, věk minimálně 18 let, certifikát strážného není podmínkou.

Volná místa v okolí Jesenice

manikéři a pedikéři

-první kontakt se zaměstnavatelem:Truong Son Nguyen,778 095 888, každý pátek od 14-18 ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

-první kontakt se zaměstnavatelem: Qiu Lintu, 728926318, Po-Pá 9-12 hod. -jedná se o práci v ...

Pomocní kuchaři

účetní

-první kontakt se zaměstnavatelem: Svetlana Tukhkanen, balanceb2@gmail.com

geolog,geochemik

hebrejština a ruština vítána - výhodou, praxe min. 20 let v oboru
Jesenice

stavební dělník

-první kontakt se zaměstnavatelem: Vitalij Bojko, 608484777,info@stavebnidelnici.cz

volná místa Jesenice