účetní

Kontakty
zaměstnavatel: Balance B2B s.r.o.
pracoviště: Nákupní 1127, 25242
mzda: od 22000 do 35000
Popis pozice
-první kontakt se zaměstnavatelem: Svetlana Tukhkanen, balanceb2@gmail.com

Volná místa v okolí Jesenice

geolog,geochemik

hebrejština a ruština vítána - výhodou, praxe min. 20 let v oboru
Jesenice

stavební dělník

-první kontakt se zaměstnavatelem: Vitalij Bojko, 608484777,info@stavebnidelnici.cz

sociální pracovník

-první kontakt se zaměstnavatelem:MUDr.Jana Schmidtová,Ph.D., jana.schmidtova@seznam.cz -základní ...

asisten/ka ředitele

-první kontakt se zaměstnavatelem: MUDr.Jana Schmidtová,Ph.D., jana.schmidtova@seznam.cz -základní ...

lektor rodinné terapie pro rodiče dětí

-první kontakt se zaměstnavatelem: Mgr.Markéta Pavlová, 603841001, meivs@oeaep.cz požadujeme: ŘP ...

Svářeči

-první kontakt se zaměstnavatelem: Alexander Čierny, 241910053,info@sjtrade.cz -svářečský průkaz

volná místa Jesenice