Systémoví analytici

Kontakty
zaměstnavatel: Accenture Central Europe B.V., organizační složka
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 93000
Popis pozice
Koubkova Barbora, e-mail: barbora.koubkova@accenture.com

Osobní schůzka pouze po předchozí domluvě. Název pozice v pracovní smlouvě: Consultant. Znalost angličtiny. Bakalářské vzdělání v technologiích (Computer Science and Engineering).

Volná místa v okolí Praha

Vývojáři softwaru

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Petr Čížek, e-mail: hr@symetricamedia.com Požadujeme: perfektní ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Vasyl Maksymyshyn, tel.: osobně: Po-Pá: 8:00 do 19:00 hod
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

e-mail: tuananhpraha@yahoo.com.vn
Praha

Barista/ka trenér/ka

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu
Praha

Prodavači v prodejnách

Dedaj, tel.: 775655033 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů
Praha

Fedorchuk, tel.: 774311665
Praha

volná místa Praha

Nahoru