Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Symetrica Media s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Petr Čížek, e-mail: hr@symetricamedia.com

Požadujeme: perfektní znalost anglického jazyka.

Volná místa v okolí Praha 1

Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Petr Čížek, e-mail: hr@symetricamedia.com Požadujeme: perfektní ...
Praha

Pomocní kuchaři

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Elizaveta Khalemskaia, tel.: +420 603 189 315, e-mail: ...

Manažer obchodní skupiny

KONTAKT : Ing. Petr Zaťko, tel.: 773 206 705 - 9-17h, e-mail: petr.zatko@zp.metlife.cz

Recepční v hotelovém provozu

Kontakt: NADEŽDA NEKORANCOVÁ, tel.: +420 255 737 705, e-mail: gm@987praguehotel.com Jedná se o ...

Obchodní zástupce / správce klientského kmene

Číšníci a servírky

Balušíková Ing., tel.: +420 720 995 104, e-mail: emily@bricksprague.cz

volná místa Praha 1