koordinátor a lektor programů primární prevence

Kontakty
zaměstnavatel: FOKUS Vysočina, z.ú.
pracoviště: Pelhřimov, Pelhřimov
mzda: od 32000
Popis pozice
- zodpovědnost za koncept prevence pro SŠ a ZŠ
- komunikace se školami
- organizace zajištění konceptu a PR konceptu

Požadavky:
vzdělání - SŠ, VOŠ, VŠ
výborné komunikační, lektorské a obchodní dovednosti
schopnost samostatné a zodpovědné práce i týmové spolupráce
flexibilita, kreativita, aktivní přístup a zájem
znalost práce s mladistvými výhodou
trestní bezúhonost

Životopis a motivační dopis zasílejte na meil:
lucie.solcova@fokusvysocina

Volná místa v okolí Pelhřimov

Servisní technik - průmyslové kapaliny

Obsluha a řešení technických požadavků u zákazníků Doplňování provozních kapalin Zabezpečování ...
Pelhřimov

Peer konzultant/-ka

Jsme nestátní nezisková organizace s více jak třicetiletou tradicí. Poskytujeme sociálně zdravotní ...
Pelhřimov

Automechanik, opravář

Pelhřimov

Řidič MKD

Pelhřimov

Strážný

Strážní služba spojená se základním ovládáním chytrého telefonu a osobního automobilu. Certifikát ...
Pelhřimov

Traktorista

práce v rostlinné výrobě, obsluha moderních technologií a strojů
Pelhřimov

volná místa Pelhřimov