Servisní technik - průmyslové kapaliny

Kontakty
zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
pracoviště: Pelhřimov, Pelhřimov
mzda: od 27000
Popis pozice
Obsluha a řešení technických požadavků u zákazníků
Doplňování provozních kapalin
Zabezpečování čistoty strojních zařízení
Nakládka a vykládka zboží a materiálu
Čištění obráběcích strojů

Volná místa v okolí Pelhřimov

Peer konzultant/-ka

Jsme nestátní nezisková organizace s více jak třicetiletou tradicí. Poskytujeme sociálně zdravotní ...
Pelhřimov

Automechanik, opravář

Pelhřimov

Řidič MKD

Pelhřimov

Strážný

Strážní služba spojená se základním ovládáním chytrého telefonu a osobního automobilu. Certifikát ...
Pelhřimov

Traktorista

práce v rostlinné výrobě, obsluha moderních technologií a strojů
Pelhřimov

Ošetřovatelé hospodářských zvířat - skotu

Požadujeme: praxe v oboru vítána, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, vzdělání ...
Pelhřimov

volná místa Pelhřimov