Skladník/ce

Kontakty
zaměstnavatel: JASIN STAV s.r.o.
pracoviště: Dědina 484, 68354
mzda: od 21300
Popis pozice
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, oprávnění VZV, praxe podmínkou, dobrý zdravotní stav, manipulace s břemeny nad 20kg
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz
KONTAKT: Medulyč Mykola, tel.: 775 566 325, e-mail: jasinstav@seznam.cz

Volná místa v okolí Bošovice

Pomocný pracovník v zámečnické výrobě

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou nebo DPČ, nástup možný ihned, ...

Strojní zámečník

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

První kontakt e-mailem. Osobně po předchozí domluvě. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou ...
Těšany

Operátor míchárny krmných směsí a posklizňové linky

První kontakt: e-mailem Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Kuchař/ka

volná místa Bošovice