Pomocný pracovník v zámečnické výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: WORTH FACTORY s.r.o.
pracoviště: Dědina 53, 68354
mzda: od 25000
Popis pozice
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou nebo DPČ, nástup možný ihned, úvazek možno plný nebo zkrácený 20 hod/týden, vhodné i pro absolventy
KONTAKT: Pokorná Zuzana, tel.: 731 488 959, e-mail: zuzana.pokorna@worthfactory.cz

Volná místa v okolí Bošovice

Strojní zámečník

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou nebo DPČ, nástup možný ihned, ...

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

První kontakt e-mailem. Osobně po předchozí domluvě. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou ...
Těšany

Operátor míchárny krmných směsí a posklizňové linky

První kontakt: e-mailem Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Kuchař/ka

Číšník nebo servírka

volná místa Bošovice