Software Engineer/ vývojář softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: storyous.com s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 70000
Popis pozice
Kontakt: Třeslínová Barbara, e-mail: barbara.treslinova@teya.com

Anglický jazyk - vysoká úroveň slovem i písmem

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti organizace a řízení práce

THOMAS BASTIN, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: - Znalost anglického jazyka na ...
Praha

Pomocní kuchaři

Thi Huong Hoang, e-mail: martin603413985@gmail.com znalost Asijské kuchyně podmínkou
Praha

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Jetmarová Veronika, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: angličtina a španělština na ...
Praha

Vývojáři softwaru

kontakt: Ondřej Mareček, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Požadujeme minimálně bakalářské ...
Praha

pomocní pracovníci ve výrobě

VADIM DIGOLEAN, tel.: 776684299 (PoPá 12:00-15:00)
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Tkachenko, tel.: 608683333
Praha

volná místa Praha

Nahoru