Specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Czech Republic Services s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 75000
Popis pozice
THOMAS BASTIN, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Výhodou:
- Znalost anglického jazyka na profesionální úrovni
- Předchozí zkušenosti v oblasti personálního manažmentu
- Zkušenost s prací v mezinárodní společnosti
- Předchozí zkušenost s vedením týmu
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Tkachenko, tel.: 608683333
Praha

pomocní pracovníci ve výrobě

VADIM DIGOLEAN, tel.: 776684299 (PoPá 12:00-15:00)
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 pondělí a čtvrtek 10.00-12.00 osobně: 5.května 1142, Nusle, 140 ...
Praha

Praha

Lavriv Mykola, tel.: 608 115 340, e-mail: martin.bazar00@seznam.cz
Praha

volná místa Praha