Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Kontakty
zaměstnavatel: Startsev & partners s.r.o.
pracoviště: Neklanova 107, 12800
mzda: od 65012 do 70530
Popis pozice
Startsev Martin, tel.: 724 184 848, e-mail: olgabazaley@seznam.cz

-zkušenosti s ekonomickým planováním ve společnosti minimalně 5 let,
-zkušenosti s planovaním ekonomické činnosti v ruznych zemích minimalně 5 let
-zkušenosti na vedoucí pozice minimalně 5 let
-vysokoškolské vzdělaní v dane oblasti
-angličtina na velmi dobré urovní
-komunikační schopnosti
-odolnost vuči stresu

Volná místa v okolí Praha 2

Vychovatel/ka ve školní družině

Ploužková Renáta, tel.: 222 519 655, e-mail: plouzkova@zs-slovenska.cz

BARMAN / KA

KONTAKT : Prosper Ezihe Nzekwe, tel.: +420 776 306 999

Instrumentář / ka

KONTAKT : Tůmová Veronika, tel.: 606 065 032, e-mail: tumova@orto-kolesova.cz Uchazeč musí mít ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

e-mail: jan.pipal@vinohradskyparlament.cz

Software Developer

KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz VOLT Po – Pá 9 – ...

KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz VOLAT - Po – Pá 9 – ...

volná místa Praha 2