Software Developer

Kontakty
zaměstnavatel: CCA Group a.s.
pracoviště: Karlovo náměstí 288, 12000
mzda: od 55000 do 65000
Popis pozice
KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz
VOLT Po – Pá 9 – 15hod.

Pro naše projekty v oblasti vývoje aplikací hledáme zapáleného vývojáře.

Co budete dělat:

Navrhovat a programovat webové a mobilní aplikace. Spolupracovat s týmem na vývoji v technologiích jako Java, Liferay a Angular. Užívat nástroje jako Enterprise Architect, GitLab, SonarQube, SoapUI, KIWI, Teams, SharePoint a JIRA pro efektivní správu projektů.

Co od vás očekáváme:

Psaní čistého, vysoce kvalitního, vysokovýkonného a udržitelného kódu Zkušenosti s vývojem v technologiích Java, Liferay a/nebo Angular. Vývoj a podpora softwaru včetně aplikací, integrace databází, rozhraní a vylepšení nových funkcionalit.

ZAM. VÝHODY :

Pracujte na zajímavých a inovativních projektech. Flexibilita v pracovní době a možnost práce z domova. Až 29 dní volna v roce a mnoho dalších benefitů.

Volná místa v okolí Praha 2

KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz VOLAT - Po – Pá 9 – ...

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístroj

KONTAKT - Nazar Kazmin, e-mail: specialistelektro@gmail.com

Sanitáři

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Helena Poláchová, e-mail: personalni@nemocnicevrsovice.cz, ...

Čišníci na kavárně

Osičková Hana, e-mail: hana@mosaichouse.com

Konzultanti finančních služeb

Michal Zadák, e-mail: michal.zadak@partners.cz Zaměstnanecké výhody: volná pracovní doba, HO

Dělníci v oblasti výstavby budov

Věra Tvrdíková, tel.: 607 575 350, e-mail: office@croatherm.cz Výhodou: zkušenost v práci na ...

volná místa Praha 2