Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: Aircraft Service Klatovy spol. s r.o.
pracoviště: Čertovka 891, 33901
mzda: od 25000 do 50000
Popis pozice
pravidelná údržba letadel, velké revize letadel - demontáž a montáž letadlových celků, přezkoušení systémů letadel, odzkoušení a seřizování letadlových celků, provádění modifikací, identifikace a odstraňování závad,

Požadujeme:
SŠ/vyučení v oboru letecký mechanik nebo avionik, případně jiné vzdělání technického zaměření - vhodné i pro absolventy,organizovanost, samostatnost, znalost AJ nebo NJ

Volná místa v okolí Dolany

Pracovník rychlého občerstvení

Kontakt: osobně EFES KEBAB, Pražská 121, Klatovy 339 01

Svářeč

Česká firma zabývající se zakázkovou kovovýrobou a výrobou dílů pro kolejová vozidla hledá ...

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Mzda 113 - 120 Kč/hod. Z důvodu komunikace se zaměstnavatelem je nutná znalost vietnamštiny

ZPRACOVATEL MASA

Středně těžká práce v chladu, ve stoje, zvedání břemen, zručnost, rychlost, odpovědnost KONTAKT: ...

Montážní práce

Kontakt: e-mailem, telefonicky

TECHNICKÝ PRACOVNÍK + NORMOVAČ

Technický pracovník + normovač do výroby kabelových svazků Vzdělání: střední nebo vyučen v oboru ...

volná místa Dolany