IZOLATÉR

Kontakty
zaměstnavatel: DUZE s.r.o.
pracoviště: Mohelno 556, 67575
mzda: od 22000
Popis pozice
Naplň práce: provádění izolace stříkanou PUR pěnou a izolování všechny části domu - základy, podlahy, stropy, podkroví, střechy atd..
Požadujeme: praxi minimálně 1 rok v oboru zedník nebo na obdobné pozici.
Pracovní cesty podle zakázek firmy.

Volná místa v okolí Kladeruby nad Oslavou

DOJIČ/KA

Místo výkonu práce Mohelno 541. Dojení skotu, dvousměnný provoz-střídavý. Kladný vztah ke zvířatům, ...

SVÁŘEČ

samostatnost, spolehlivost, výhodou praxe, možnost zaučení

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

OBSLUHA LASERU

PRACOVNÍK/CE ZAHRADNICKÝCH ÚPRAV

Firma KAVYL, spol. s r.o., hledá PRACOVNÍKA ZAHRADNICKÝCH ÚPRAV : Požadujeme: - manuální ...

MISTR/MISTROVÁ - PĚSTEBNÍ PÉČE O ZELEŇ

Firma KAVYL, spol. s r.o., hledá MISTRA / MISTROVOU – PĚSTEBNÍ PÉČE O ZELEŇ na hlavní pracovní ...

volná místa Kladeruby nad Oslavou