DOJIČ/KA

Kontakty
zaměstnavatel: Agro Mohelno, s.r.o.
pracoviště: Mohelno 541, 67575
mzda: od 24000 do 27000
Popis pozice
Místo výkonu práce Mohelno 541.
Dojení skotu, dvousměnný provoz-střídavý.
Kladný vztah ke zvířatům, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky

První kontakt:
- telefonicky: 733 122 383
- e-mailem: jan.pesicka@adw.cz
- osobně: Mohelno 541, v pracovní dny 10:00 - 14:00 hod.

Volná místa v okolí Kladeruby nad Oslavou

OBSLUHA LASERU

samostatnost, spolehlivost, výhodou praxe, možnost zaučení

SVÁŘEČ

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

PRACOVNÍK ZAHRADNICKÝCH ÚPRAV

Požadujeme: - manuální zručnost, výhodou praxe u oboru zahradnictví - aktivní přístup k práci, ...

MISTR/MISTROVÁ - PĚSTEBNÍ PÉČE O ZELEŇ

Firma KAVYL, spol. s r.o., hledá MISTRA / MISTROVOU – PĚSTEBNÍ PÉČE O ZELEŇ na hlavní pracovní ...

STRÁŽNÁ/Ý

Požadujeme: - občan ČR starší 18 let - bezúhonnost - zdravotní a osobnostní způsobilost Náplň ...

volná místa Kladeruby nad Oslavou