Psycholog/psycholožka SPC

zaměstnavatel: Základní škola pro zrakově postižené, Praha 2, nám. Míru 19
pracoviště: náměstí Míru 601, 12000
mzda: od 33600 do 46260
Popis pozice
PhDr. Martina Malotová, MBA, e-mail: info@skolazrak.cz

Psycholog/psycholožka do SPC na 0,5 -1,0 úv. s nástupem co nejdříve.
Požadujeme VŠ jednooborová psychologie, psychoterapeutický výcvik není podmínkou, zkušenosti v práci s dětmi s postižením, znalost základních testových baterií, bezúhonnost.
Nabízíme přátelský kolektiv, podpora celoživotního vzdělávání v daném oboru, centrum výborně vybavené testovými materiály, vlastní vyšetřovna.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na MultiSport kartu

Volná místa v okolí Praha 2

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

e-mail: jan.pipal@vinohradskyparlament.cz

Učitel/ka 2. st. ZŠ se spec. ped.

PhDr. Martina Malotová, MBA, e-mail: info@skolazrak.cz Učitel/ka 2. st. M, F se sped. ped. ...

Software Developer

KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz VOLAT - Po – Pá 9 – ...

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístroj

KONTAKT - Nazar Kazmin, e-mail: specialistelektro@gmail.com

Číšníci a servírky

Kontakt: XIGUANG DU, e-mail: michal666@163.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Dělníci v oblasti výstavby budov

Věra Tvrdíková, tel.: 607 575 350, e-mail: office@croatherm.cz Výhodou: zkušenost v práci na ...

volná místa Praha 2