Učitel/ka 2. st. ZŠ se spec. ped.

zaměstnavatel: Základní škola pro zrakově postižené, Praha 2, nám. Míru 19
pracoviště: náměstí Míru 601, 12000
mzda: od 32000 do 43000
Popis pozice
PhDr. Martina Malotová, MBA, e-mail: info@skolazrak.cz

Učitel/ka 2. st. M, F se sped. ped.
Učitel/ka 2. st. Př, Ch se spec. ped.

Požadujeme VŠ / Mgr. v daném oboru + speciální pedagogika výhodou, znalost vedení pedagogické dokumentace, zkušenosti s třídnictvím (není podmínkou), zkušenost v práci s žáky se speciálními potřebami, zájem o obor, aktivní přístup, bezúhonnost, poctivost a pozitivní přístup.
Nabízíme zajímavou práci mezi nadšenými a motivovanými kolegy, vstřícný a přátelský kolektiv, možnost intervizní podpory, u začínajících kolegů podporu uvádějícím učitelem, práci s novými technologiemi, elektronické TK, ŽK, moderně vybavené učebny. Dále nabízíme podporu profesního růstu v daném oboru, práci na celý úvazek s nástupem ihned, nebo dle možností uchazeče, smlouvu na dobu určitou na jeden rok se zkušební dobou 3 měsíce s výhledem na neurčito.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na MultiSport kartu

Volná místa v okolí Praha 2

Software Developer

KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz VOLAT - Po – Pá 9 – ...

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístroj

KONTAKT - Nazar Kazmin, e-mail: specialistelektro@gmail.com

Číšníci a servírky

Kontakt: XIGUANG DU, e-mail: michal666@163.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Dělníci v oblasti výstavby budov

Věra Tvrdíková, tel.: 607 575 350, e-mail: office@croatherm.cz Výhodou: zkušenost v práci na ...

Prodavači potravinářského zboží

Pracovní pozice je určena pro zaměstnance s postižením (OZP). Pracovník zajišťuje obsluhu ...

Konzultanti finančních služeb

Michal Zadák, e-mail: michal.zadak@partners.cz Zaměstnanecké výhody: volná pracovní doba, HO

volná místa Praha 2