PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE

Kontakty
zaměstnavatel: Probační a mediační služba
pracoviště: Paroubkova 228, 34401
mzda: od 25280 do 37170
Popis pozice
Provádění probační a mediační činnosti v rámci platných právních předpisů.
Poradenská, výchovná a kontrolní činnost u dospělých, mladistvých pachatelů trestné činnosti.
Poskytování odborné pomoci a právních informací obětem trestných činů.
Další informace na: https://www.pmscr.cz/kariera/probacni-urednik-stredisko-domazlice/

Pracovní doba: 8:00 - 16:00

Požadujeme:
Komunikační schopnosti
Práce v sociální oblasti výhodou
Aktivní řidič sk. B
Práce na PC

Nabízíme:
25 dní dovolené, 5 x indispoziční volno
Příspěvek na stravování formou stravenek
Příspěvek na Penzijní připojištění

na e-mail slibrova@pms.justice.cz zašlete životopis + motivační dopis

Volná místa v okolí Babylon

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

obsluha strojů a zařízení na zpracování kovů první kontakt e-mailem

Administraivní pracovník/pracovnice ve skladu

Náplň práce: příjem, výdej a ukládání zboží a materiálu, administrativní práce, inventurní práce, ...

Pomocná síla při přípravě kebabu

Osobní nebo telefonický kontakt.

Pracovníci v oblasti prodeje

Pomocní pracovníci obchodního provozu

zaměstnavatele kontaktujte e-mailem

strojníkk m/ž

Nutný e-mailový kontakt.

volná místa Babylon