Řidiči nákladních automobilů

Kontakty
zaměstnavatel: David Dufek
pracoviště: Bojanovice 60, 67153
mzda: od 29000
Popis pozice
Požadavky :
- řidičské oprávnění sk. C
Zaměstnanecké výhody:
- po dohodě doprava na místo výkonu práce zdarma
- palivové dříví
Informace:
- pouze telefonicky PO-PÁ 8-15 hod.>

Volná místa v okolí Bojanovice

Řidiči traktoru

Požadavky : - řidičské oprávnění sk. T Zaměstnanecké výhody: - po dohodě doprava na místo výkonu ...

Dělníci v potravinářské výrobě

Informace: - osobně, mailem, telefonicky.>

Mistr/ová výroby TOFU

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Podmínka: - znalost technologie výroby TOFU Informace: - osobně - mailem - ...

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Informace: - osobně - mailem - telefonicky PO-ST 9:00-11:30 hod.>

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Upřesňující informace: - práce na stavbách v rámci celé ČR Informace: - osobně, mailem, telefonicky

Dělník v potravinářské výrobě

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Informace - telefonicky, osobně PO-ST 9:00-11:30 hod. - mailem

volná místa Bojanovice