Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách

Kontakty
zaměstnavatel: AZ stavby Koresta s.r.o.
pracoviště: Měcholupy 47, 33551
mzda: od 112.5 do 221.5
Popis pozice
mimořádné prémie
první kontakt e-mailem nebo telefonicky denně mezi 8.00 - 15.00 hodinou

Volná místa v okolí Měcholupy

Dělníci výkopových prací, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

mimořádné prémie první kontakt e-mailem nebo telefonicky denně mezi 8.00 - 15.00 hodinou

Stavební instalatéři

Stavební a provozní elektrikáři

Mechanik /-čka

Nabízíme: mimořádné prémie Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Prvotní kontakt na ...

Traktorista - v rostlinné výrobě

Požadujeme: - ŘP sk. T Nabízíme: - příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, ochranné ...
Chocenice

Ošetřovatel/-ka králíků

Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, časouvou flexibilitu, ochota učit se, kladný přístup ...
Žinkovy

volná místa Měcholupy