Traktorista - v rostlinné výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: Zemědělská společnost Komorno, a.s.
pracoviště: Chocenice, Chocenice
mzda: od 35000
Popis pozice
Požadujeme:
- ŘP sk. T
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, ochranné pracovní pomůcky a jejich údržbu
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- telefonicky: v pracovní dny od 7:00-15:00

Volná místa v okolí Chocenice

Dělníci výkopových prací, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

mimořádné prémie Řidičský průkaz skup. B nutností první kontakt e-mailem nebo telefonicky denně ...

mimořádné prémie první kontakt e-mailem nebo telefonicky denně mezi 8.00 - 15.00 hodinou

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách

Stavební instalatéři

Stavební a provozní elektrikáři

Mechanik /-čka

Nabízíme: mimořádné prémie Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Prvotní kontakt na ...

volná místa Chocenice