Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: V.I.B. Housing Construction s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19800
Popis pozice
POHOVOR : Sokolovská 62, Karlín, Praha 8. Pondělí a tředa - 10-12h.

Volná místa v okolí Praha

Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

Kontakt: DARJA SÝKOROVÁ, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Bakalářské vzdělání, znalost ...
Praha

Cybersecurity & Compliance Lead

Košťálová Kateřina, e-mail: katerina.kostalova@ab-inbev.com Zkušenosti s vedením týmu v mezinárodní ...
Praha

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Builakov, tel.: 773 112 343
Praha

Rad Ivan, tel.: 774535444
Praha

Prodavač/prodavačka

Kontakt: Petr Vykusa, e-mail: vykusa.petr@volny.cz, osobně FN Motol, V úvalu 84 Praha ...
Praha

IT-Software Developer for C#

Urbanová Anna, e-mail: interview@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání.
Praha

volná místa Praha