Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: RB STAV plus s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19800
Popis pozice
Rad Ivan, tel.: 774535444

Volná místa v okolí Praha

Prodavač/prodavačka

Kontakt: Petr Vykusa, e-mail: vykusa.petr@volny.cz, osobně FN Motol, V úvalu 84 Praha ...
Praha

IT-Software Developer for C#

Urbanová Anna, e-mail: interview@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Nehrya Ivan, tel.: 777 509 562, e-mail: ivannegrya599@gmail.com
Praha

Kontakt: Chulan Nataliya, e-mail: chuvannnatlie@seznam.cz, tel.: 774151015
Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Praha

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Rad Ivan, tel.: 774535444 práce ve výškách
Praha

volná místa Praha