Tesař (71151)

Kontakty
zaměstnavatel: PKS stavby a.s.
pracoviště: Brněnská 126, 59101
mzda: od 25000
Popis pozice
ZamK;
přivítáme praxi v oboru - obkladačské práce, zednické, SDK přičky.
různé benefity dle kolektivní smlouvy
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8:00 - 14:00 hod

Volná místa v okolí Sázava

Cloud Plattform Developer (Programátoři počítačových aplikací specialisté)

MK Náplní práce je vývoj cloudové platformy pro data ve stavebnictví a informační modely staveb, ...

cukrář - pekař

ZmK výroba zmrzliny a cukrovinek první kontakt telefonicky PO-PÁ 9,00-12,00

svářečský dělník DPČ

ZmK - jako druhé zaměstnání Požadavky: dobrý zdravotní stav (práve v riziku, fyzicky náročná ...

montážní dělník

ZmK první kontak e-mailem

kuchař

ZmK praxe v oboru výhodou, praktická znalost Thajská a Filipínské kuchyně výhodou první kontakt ...

maséři

ZmK certifikát - Thajské masáže s praxí - výhodou první kontakt e-mailem

volná místa Sázava