Cloud Plattform Developer (Programátoři počítačových aplikací specialisté)

Kontakty
zaměstnavatel: xbim s.r.o.
pracoviště: nám. Republiky 75, 59101
mzda: od 65012
Popis pozice
MK
Náplní práce je vývoj cloudové platformy pro data ve stavebnictví a informační modely staveb, založené na technologiích .NET a MS Azure a uživatelským rozhraním Angular a Blazor. Dále pak návrh, vývoj a optimalizace specializovaného zpracování geometrie modelů staveb. Přispívání k vývoji open-source knihoven xbim Toolkit. Integrace s nástroji a aplikacemi třetích stran.
Zaměstnanecké výhody: 5. týden dovolené
pvní kontakt e-mailem

Volná místa v okolí Sázava

cukrář - pekař

ZmK výroba zmrzliny a cukrovinek první kontakt telefonicky PO-PÁ 9,00-12,00

svářečský dělník DPČ

ZmK - jako druhé zaměstnání Požadavky: dobrý zdravotní stav (práve v riziku, fyzicky náročná ...

montážní dělník

ZmK první kontak e-mailem

kuchař

ZmK praxe v oboru výhodou, praktická znalost Thajská a Filipínské kuchyně výhodou první kontakt ...

maséři

ZmK certifikát - Thajské masáže s praxí - výhodou první kontakt e-mailem

řidič

ZmK Zajištění vnitrostátní a mezinárodní přepravy plachtovými návěsy, přívěsovými soupravami se ...

volná místa Sázava