pracovník správy nemovitostí

Kontakty
zaměstnavatel: NRJ servis s.r.o.
pracoviště: Nádražní 101, 39601
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Společnost zabývající se správou a údržbou budov hledá do svého týmu pracovníka:
Náplň práce: obsluha stavebních strojů, svařování komponentů, montážní práce, drobné opravy
Požadujeme ŘP sk B (C nebo T velkou výhodou), zkušenosti v oboru
Výhody: benefity a příplatky
Kontakt e-mailem!

Volná místa v okolí Želiv

Zdravotně-sociální pracovník/ pracovnice

Náplň práce: sociální práce s pacienty, rodinami, úřady. Vedení důchodové pokladny, administrativa. ...

Manipulační dělníci ve výrobě

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem

Řidič vnitrostátní a mezinárodní dopravy

Nákladní doprava po Evropě. Kontrola procesu nakládky a vykládky. Pracovní dny: Po - Pá

Prodejce

Všeobecná sestra

Požadujeme: dosažené vzdělání, příjemné a milé vystupování, odpovědnost, spolehlivost, organizační ...

volná místa Želiv