Hlavní účetní

Kontakty
zaměstnavatel: JAPAVO, spol. s r.o.
pracoviště: Dostihová 624, 76315
mzda: od 35000
Popis pozice
Hlavní účetní ovládající veškerou účetní agendu, včetně mezd. Znalost programu výhodou AbraGen a Kvinta. Řidičské oprávnění skupiny B vítáno.

Telefonický kontakt je možný do 15:00.

Volná místa v okolí Březová

Noční vrátní

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, stravovací paušál

Pracovníci logistiky

PŘEDPOKLADEM je zájem o profesní seberealizaci v oblasti logistiky s využíváním anglického jazyka v ...

Prodavači

Prodavač/ka motorkářského vybavení a náhradních dílů

Hledáme SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO A KOMUNIKATIVNÍHO kolegu/kolegyni na pozici PRODEJCE motorkářských ...

Manipulanti

Zodpovědnost, pečlivost, oprávnění VZV Zaměstnanecké výhody: 13.-14. plat

Pomocní dělníci ve výrobě

požadujeme manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost Telefonický kontkat je ...

volná místa Březová